Art.-Nr. 156-02779 | T50ROSATS62X122-2DOP-SET-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
Buntb Polyamid 6.6 värmetålig (PA66HS)
Draghållf. Min (N) 225N
Fixeringsmetod Grantopp
Färg Svart (BK)
Förp innehåll 1000st
GLOBAL PART DESCRIPTION T50ROSATS62X122-2DOP-SET-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Huvudegenskaper ergonomisk design
Lokalt ordernr 156-02779
Låsfunktion Låstunga i plast
Material Polyamid 6.6 värmetålig (PA66HS), Polyamid 6.6 slag-/värmetålig, (PA66HIRHS)
Placering Märkplatta ingen
Typ T50ROSATS62X122-2DOP-SET
Typ av förpackn. påse
Variant Räfflad insida
Vikt/enhet 0.002195kg
Öppningsbar (Ja/Nej) Nej
Bredd (W) 4.6mm
Bunt ⌀ max 45.0mm
Bunt ⌀ min 1.6mm
Buntdiameter (metrisk) 1.6-45.0mm
Godstjockl 0.6 - 6.0mm
Godstjocklek 0.6 - 6 mm
Hål ⌀ (FH) 6.2 x 12.2 mm
Håltyp Oval
Höjd (H) 1.3mm
Längd (L) 200.0mm
Tjockl (T) 1.3mm