14/04/2024

Cable


131 produkter

Återställ alla
Cat6A S/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6AGY-1.0M 851-30000
Jämför
Grey (GY) RJ45C6AGY-1.0M 851-30000
Cat6A S/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6AGY-2.0M 851-30001
Jämför
Grey (GY) RJ45C6AGY-2.0M 851-30001
Cat6A S/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6AGY-3.0M 851-30002
Jämför
Grey (GY) RJ45C6AGY-3.0M 851-30002
Cat6A S/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6AGY-5.0M 851-30004
Jämför
Grey (GY) RJ45C6AGY-5.0M 851-30004
Cat6A S/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6AGY-10.0M 851-30005
Jämför
Grey (GY) RJ45C6AGY-10.0M 851-30005
PoE++ Type 4 Compatible.
Jämför
RJ45C6ABL-7.0M 851-30142
Jämför
Blue (BU) RJ45C6ABL-7.0M 851-30142
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-30.0M-S-LS/VI 851-30110
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-30.0M-S-LS/VI 851-30110
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-18.0M-S-LS/VI 851-30128
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-18.0M-S-LS/VI 851-30128
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-20.0M-S-LS/VI-CCA 851-30201
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-20.0M-S-LS/VI-CCA 851-30201
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-30.0M-S-LS/VI-CCA 851-30202
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-30.0M-S-LS/VI-CCA 851-30202
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-40.0M-S-LS/VI-CCA 851-30203
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-40.0M-S-LS/VI-CCA 851-30203
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-50.0M-S-LS/VI-CCA 851-30204
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-50.0M-S-LS/VI-CCA 851-30204
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-60.0M-S-LS/VI-CCA 851-30205
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-60.0M-S-LS/VI-CCA 851-30205
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-70.0M-S-LS/VI-CCA 851-30206
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-70.0M-S-LS/VI-CCA 851-30206
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-80.0M-S-LS/VI-CCA 851-30207
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-80.0M-S-LS/VI-CCA 851-30207
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-90.0M-S-LS/VI-CCA 851-30208
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-90.0M-S-LS/VI-CCA 851-30208
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-10.0M-S-LS/VI 851-30117
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-10.0M-S-LS/VI 851-30117
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-20.0M-S-LS/VI 851-30224
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-20.0M-S-LS/VI 851-30224
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-40.0M-S-LS/VI 851-30225
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-40.0M-S-LS/VI 851-30225
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-50.0M-S-LS/VI 851-30226
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-50.0M-S-LS/VI 851-30226
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-60.0M-S-LS/VI 851-30227
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-60.0M-S-LS/VI 851-30227
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-70.0M-S-LS/VI 851-30228
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-70.0M-S-LS/VI 851-30228
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-80.0M-S-LS/VI 851-30229
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-80.0M-S-LS/VI 851-30229
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-90.0M-S-LS/VI 851-30230
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-90.0M-S-LS/VI 851-30230
Cat6A Solid F/FTP Patch Leads.
Jämför
RJ45C6A-10.0M-S-LS/VI-CCA 851-30217
Jämför
Violet (VT) RJ45C6A-10.0M-S-LS/VI-CCA 851-30217
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-20M-S-LS/VI 851-15412
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-20M-S-LS/VI 851-15412
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-10M-S-LS/VI 851-15429
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-10M-S-LS/VI 851-15429
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-40M-S-LS/VI 851-15735
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-40M-S-LS/VI 851-15735
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-70M-S-LS/VI 851-15799
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-70M-S-LS/VI 851-15799
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-60M-S-LS/VI 851-15679
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-60M-S-LS/VI 851-15679
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-30M-S-LS/VI 851-15672
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-30M-S-LS/VI 851-15672
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-80.0M-S-LS/VI 851-16188
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-80.0M-S-LS/VI 851-16188
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-90M-S-LS/VI 851-16212
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-90M-S-LS/VI 851-16212
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-50M-S-LS/VI 851-16092
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-50M-S-LS/VI 851-16092
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-10.0M-S-LS/VI-CCA 851-30108
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-10.0M-S-LS/VI-CCA 851-30108
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-20.0M-S-LS/VI-CCA 851-16472
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-20.0M-S-LS/VI-CCA 851-16472
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-30.0M-S-LS/VI-CCA 851-16473
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-30.0M-S-LS/VI-CCA 851-16473
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-40.0M-S-LS/VI-CCA 851-16474
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-40.0M-S-LS/VI-CCA 851-16474
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-50.0M-S-LS/VI-CCA 851-16475
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-50.0M-S-LS/VI-CCA 851-16475
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-60.0M-S-LS/VI-CCA 851-16476
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-60.0M-S-LS/VI-CCA 851-16476
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-70.0M-S-LS/VI-CCA 851-16477
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-70.0M-S-LS/VI-CCA 851-16477
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-80.0M-S-LS/VI-CCA 851-16478
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-80.0M-S-LS/VI-CCA 851-16478
Cat6 Solid U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-90.0M-S-LS/VI-CCA 851-16479
Jämför
Violet (VT) RJ45NGB-90.0M-S-LS/VI-CCA 851-16479
1
Yellow (YE) FLCXXS1-LCLCDY-02.0M 855-30015
Yellow (YE) FLCXXS1-LCLCDY-01.0M 855-30156
Yellow (YE) FLCXXS1-LCLCDY-05.0M 855-30157
Yellow (YE) FLCXXS1-LCLCDY-03.0M 855-30272
Yellow (YE) FLCXXS1-LCLCDY-10.0M 855-30450
LC to LC OM4 Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-LCLCDM-01.0M 855-30920
Jämför
Magenta (MG) FLCXXM4-LCLCDM-01.0M 855-30920
LC to LC OM4 Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-LCLCDM-02.0M 855-30921
Jämför
Magenta (MG) FLCXXM4-LCLCDM-02.0M 855-30921
LC to LC OM4 Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-LCLCDM-03.0M 855-30922
Jämför
Magenta (MG) FLCXXM4-LCLCDM-03.0M 855-30922
LC to LC OM4 Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-LCLCDM-05.0M 855-30923
Jämför
Magenta (MG) FLCXXM4-LCLCDM-05.0M 855-30923
LC to LC OM4 Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-LCLCDM-10.0M 855-30924
Jämför
Magenta (MG) FLCXXM4-LCLCDM-10.0M 855-30924
1 pc.
Yellow (YE) FLCXXS1-SCSCDY-01.0M 855-30093
Yellow (YE) FLCXXS1-SCSCDY-02.0M 855-30094
Yellow (YE) FLCXXS1-SCSCDY-03.0M 855-30095
Yellow (YE) FLCXXS1-SCSCDY-05.0M 855-30096
Yellow (YE) FLCXXS1-SCSCDY-10.0M 855-30451
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-SCSCDA-01.0M 855-30925
Jämför
Aquamarine (AE) FLCXXM4-SCSCDA-01.0M 855-30925
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-SCSCDA-02.0M 855-30926
Jämför
Aquamarine (AE) FLCXXM4-SCSCDA-02.0M 855-30926
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-SCSCDA-03.0M 855-30927
Jämför
Aquamarine (AE) FLCXXM4-SCSCDA-03.0M 855-30927
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-SCSCDA-05.0M 855-30928
Jämför
Aquamarine (AE) FLCXXM4-SCSCDA-05.0M 855-30928
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM4-SCSCDA-10.0M 855-30929
Jämför
Aquamarine (AE) FLCXXM4-SCSCDA-10.0M 855-30929
Aquamarine (AE) FLCXXM3-LCLCDA-05.0M 855-30429
1
Aquamarine (AE) FLCXXM3-LCLCDA-01.0M 855-30425
1 pcs.
Aquamarine (AE) FLCXXM3-LCLCDA-02.0M 855-30426
Aquamarine (AE) FLCXXM3-LCLCDA-03.0M 855-30427
1 pcs.
Aquamarine (AE) FLCXXM3-LCLCDA-10.0M 855-30447
LC to LC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-LCLCDY-01.0M 855-30909
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-LCLCDY-01.0M 855-30909
LC to LC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-LCLCDY-02.0M 855-30910
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-LCLCDY-02.0M 855-30910
LC to LC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-LCLCDY-03.0M 855-30911
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-LCLCDY-03.0M 855-30911
LC to LC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-LCLCDY-05.0M 855-30912
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-LCLCDY-05.0M 855-30912
LC to LC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-LCLCDY-10.0M 855-30913
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-LCLCDY-10.0M 855-30913
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM3-SCSCDA-01.0M 855-30148
Jämför
1 pcs.
Aquamarine (AE) FLCXXM3-SCSCDA-01.0M 855-30148
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM3-SCSCDA-03.0M 855-30206
Jämför
Aquamarine (AE) FLCXXM3-SCSCDA-03.0M 855-30206
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM3-SCSCDA-02.0M 855-30309
Jämför
1 pcs.
Aquamarine (AE) FLCXXM3-SCSCDA-02.0M 855-30309
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM3-SCSCDA-05.0M 855-30448
Jämför
Aquamarine (AE) FLCXXM3-SCSCDA-05.0M 855-30448
SC to SC Multimode Patch Leads
Jämför
FLCXXM3-SCSCDA-10.0M 855-30449
Jämför
Aquamarine (AE) FLCXXM3-SCSCDA-10.0M 855-30449
SC to SC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-SCSCDY-01.0M 855-30914
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-SCSCDY-01.0M 855-30914
SC to SC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-SCSCDY-02.0M 855-30915
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-SCSCDY-02.0M 855-30915
SC to SC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-SCSCDY-03.0M 855-30916
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-SCSCDY-03.0M 855-30916
SC to SC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-SCSCDY-05.0M 855-30917
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-SCSCDY-05.0M 855-30917
SC to SC Single Mode Patch Leads
Jämför
FLCXXS2-SCSCDY-10.0M 855-30918
Jämför
Yellow (YE) FLCXXS2-SCSCDY-10.0M 855-30918
Black (BK) HT-OM3-4-TB 855-40089
Black (BK) HT-OM3-8-TB 855-40090
Black (BK) HT-OM3-12-TB 855-40091
Black (BK) HT-OM3-24-TB 855-40093
Black (BK) HT-OS1-12-TB 855-40096
Black (BK) HT-OS1-24-TB 855-40098
Black (BK) HT-OM4-12-TB 855-40113
Black (BK) HT-OM4-24-TB 855-40114
Black (BK) HT-OS2-12-TB 855-40120
Black (BK) HT-OS2-24-TB 855-40121
Black (BK) HT-OS1-12-LT 855-40076
Black (BK) HT-OS1-24-LT 855-40078
Black (BK) HT-OM4-12-LT 855-40111
Black (BK) HT-OM4-24-LT 855-40112
Category 6 U/UTP
Jämför
CA076 DCA 851-05099
Jämför
305 m
Violet (VT) CA076 DCA 851-05099
305 m
Violet (VT) CA196 851-05093
Cat6 U/UTP Patch Leads.
Jämför
RJ45NGB-1.0MBL 851-15235
Jämför
1.0 m
Blue (BU) RJ45NGB-1.0MBL 851-15235